1 dzień-sobota: Zamek w Łańcucie

Wyjazd ok godz. 6.30 ze Skierniewic. Po drodze zatrzymujemy się w Łańcucie – uroczym mieście w województwie podkarpackim, które słynie między innymi z pięknego zamku magnackiego z XVI wieku. To jedna z najpiękniejszych rezydencji polskiej arystokracji. Zamek w Łańcucie jest znany z pięknych wnętrz, niezwykle ciekawej kolekcji pojazdów konnych, parku w stylu angielskim z malowniczymi zakamarkami, licznymi pawilonami czy budynkami gospodarczymi. Wszystko to zwiedzamy podczas wizyty w tym zespole pałacowym.

Po zwiedzaniu Łańcuta jedziemy do miejsca zakwaterowania na obiadokolację i nocleg.

2 dzień-niedziela: Piesza wycieczka szlakami Bieszczadzkiego Parku Narodowego

Po śniadaniu piesza wycieczka po Bieszczadzkim Parku Narodowym. Trasę wybieramy na miejscu, aby najlepiej dopasować ją do pogody i naszych sił.

W zależności od wybranej trasy możemy odwiedzić między innymi bieszczadzkie cerkwie, bacówki czy schroniska. Bez względu na to, który szlak wybieramy, czekają na nas zapierające dech w piersiach widoki na Połoniny. Po wycieczce wracamy do naszego ośrodka na obiadokolację. Czeka na nas jeszcze wieczór legend bieszczadzkich przy ognisku.

Dzień 3-poniedziałek: Wycieczka po Małej Pętli Bieszczadzkiej, rejs po zalewie solińskim, kolejka gondolowa

Po śniadaniu całodzienna wycieczka autokarowa trasą Małej Pętli Bieszczadzkiej. Na trasie znajdują się piękne, turystyczne miejscowości i liczne atrakcje. Możemy odwiedzić kilka z nich, na przykład:

Polańczyk – niezwykle klimatyczna miejscowość, którą nazywa się Stolicą Bieszczad.

Myczkowce – tutaj możemy wybrać się na wycieczkę po zaporze, oraz wejść do Parku Miniatur Świątyń w Myczkowcach.

Cisna – bieszczadzka wieś, położona między malowniczymi szczytami gór

Punkt widokowy na panoramę Połonin Bieszczadzkich.

Przejazd kolejką gondolową nad Soliną. Podróż 100 m nad ziemią wzdłuż największej tamy wodnej w Polsce. Do tego widok na Jezioro Solińskie i zielone wzgórza nad Soliną. Następnie zapierające dech w piersiach widoki z wieży widokowej na szczycie o wysokości 50 m, z kawiarnią na tarasie widokowym!

Na zakończenie dnia rejs po Zalewie Solińskim, gdzie czekają zachwycające widoki gór, lasów i mieniącą się w słońcu wodę Zalewu.

Po rejsie wracamy do miejsca zakwaterowania na obiadokolację i nocleg.

Dzień 4-wtorek. Wizyta w skansenie w Sanoku i powrót do domu

Po śniadaniu wyjazd do Sanoka. Zwiedzamy park etnograficzny - Muzeum Budownictwa Ludowego. Miejsce to położone jest w malowniczym miejscu – u podnóża Gór Sanocko-Turczańskich, nad prawym brzegiem Sanu. Pod względem zgromadzonych eksponatów i obiektów budowlanych jest to największe muzeum etnograficzne w Polsce.

Nie zabraknie także zwiedzania samego Sanoka. Możemy odwiedzić miejsca, takie jak:

Dziedziniec Zamku Królewskiego, Wieża widokowa z widokiem na dolinę Sanu, Wzgórza Gór Słonnych.

Pospacerujemy też po sanockiej starówce, zobaczymy ławeczkę Dobrego Wojaka Szwejka i  kościół franciszkanów.

W godzinach wieczornych.

Dla komfortu grupy kolejność zwiedzanych miejsc może zostać zmieniona.

Cena:   1224,00 zł/os. dla 47-57 uczestników

1289,00 zł/os. dla 40-45 uczestników      

Cena zawiera: przejazd autokarem, ubezpieczenie, nocleg, 3x śniadanie, 3x obiadokolacje, ognisko, opiekę pilota podczas całej wycieczki, opiekę przewodników, bilety wstępów (Zamek w Łańcucie, Solina rejs, kolejka gondolowa i wieża widokowa, Bieszczadzki Park Narodowy, Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku), podatek VAT, TFG, TFP.

 

 

Regulamin plików cookies

Scroll-top