SŁONECZNY  BRZEG Nie przez przypadek nazywane Las Vegas wschodniej Europy. W samym mieście znajduje się około 130 tawern i barów. Słoneczny Brzeg to miasto dla ludzi młodych i spragnionych dobrej zabawy. 6-cio kilometrowa plaża to idealne miejsce do wypoczynku w ciągu dnia, a liczne dyskoteki zachęcają do zabawy wieczorami, aż do białego rana. Rozrywki takie jak banan, windsurfing, Jeep Safari to zdecydowany atut tego miejsca.

HOTEL  GRAND * * * * Witaj w Hotelu Grand! Widzisz piaszczystą plażę z okna swojego pokoju? To nie złudzenie! Hotel położony jest przy tętniącym życiem głównym deptaku o długości aż 5 km. Obiekt jest ultra luksusowy, tysiąc lajków dla tego, kto zbudował to cudo. Hotel Grand posiada basen wraz z tarasem słonecznym.

 ZAKWATEROWANIE: Pokoje 5 i 6 osobowe z klimatyzacją. Każdy pokój ma balkon, lodówkę, a także własną łazienkę z prysznicem oraz suszarką do włosów. Na terenie hotelu dostępny bezpłatny Internet Wi-Fi.

ATUTY HOTELU: pierwsza linia brzegowa – 10 m od plaży w VIP Zone miejscowości idealne miejsce na wakacje – wysoki standard wypoczynku All Inclusive Light basen z tarasem słonecznym

WYŻYWIENIE: Wyżywienie All Inclusive Light: 5 posiłków dziennie, wszystkie w formie bufetu, czyli 9 śniadań, 10 lunchy i 9 obiadokolacji oraz 2 razu dziennie (drugie śniadanie i podwieczorek) przekąski takie jak słodycze i lody. Napoje serwowane w barze przy basenie w godz. 10:00-23:00 (coca cola, fanta, sprite, tonic oraz woda mineralna)

JEEP SAFARI Jeep Safari to solidna dawka wrażeń połączona z możliwością podziwiania najpiękniejszych nadmorskich krajobrazów. Emocje poczujesz już na starcie, kiedy ruszymy z okolic miasta Mładeżka super jeep'ami 4x4!!!

PROGRAM RAMOWY Dzień 1 Wyjazd rano z Polski. Przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry, Rumunię/Serbię. Dzień 2 Przyjazd do Słonecznego Brzegu w godzinach przedpołudniowych. Zakwaterowanie w godz. 12:00-14:00. Lunch/obiad. Dzień 2 – 11 Leżing, plażnig, smażing… Having Fun! Program rozrywkowo-animacyjny, czas wolny i wieczorne integracje Dzień 11 Wykwaterowanie w godzinach porannych. Czas na złapanie ostatnich wspomnień i pożegnanie z bułgarskimi plażami. Wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych. Dzień 12/13 Podróż powrotna. Przejazd przez Rumunię/Serbię, Węgry, Słowację, Czechy. Przyjazd do Polski w godzinach nocnych lub porannych dnia następnego.

CENA: 1 950,00 zł/os.

CENA  OBEJMUJE: atrakcje – wycieczkę Jeep Safari i zwiedzanie z przewodnikiem miasta Nesebyr transport autokarem klasy Premium (klimatyzacja, WC, DVD, minibar) zakwaterowanie: 9 noclegów w pokojach 5-6 osobowych wyżywienie: All Inclusive Light - śniadania, obiady i kolacje w formie bufetów, napoje bezalkoholowe, lody, słodkie przekąski opiekę pilota i wychowawców w czasie podróży opiekę kadry i rezydenta na miejscu ubezpieczenie: KL i NNW bogaty program rekreacyjno - sportowo - rozrywkowy

DOPŁATY WYMAGANE NA MIEJSCU: koszty programowe: 20 euro - płatne u pilota wycieczki w autokarze kaucja zwrotna 10 euro płatna u kierownika wyjazdu, zwrócona po wykwaterowaniu z hotelu pod warunkiem braku szkód

INFORMACJE DODATKOWE: - należy zabrać ze sobą ważny dowód osobisty lub paszport oraz kartę EKUZ (www.ekuz.nfz.gov.pl) - możliwość wykupienia ubezpieczenia od chorób przewlekłych - wypełnioną kartę obozową i podpisany regulamin przekazujemy Kierownikowi obozu w dniu wyjazdu

Regulamin plików cookies

Scroll-top