Rowy - wioska położona jest w otulinie lasów sosnowych w zdrowym mikroklimacie nad jeziorem, przy ujściu rzeki Łupawy, nad polskim Morzem Bałtyckim między Ustką, a Łebą. Na zachód od niej znajduje się wybrzeże klifowe, a na wschód ruchome wydmy Słowińskiego Parku Narodowego znajdującego się na liście światowych rezerwatów przyrody UNESCO. W Rowach są dwa kąpieliska i kilka zejść na plażę.

Kolonia to też okazja dla dzieci, które chcą nauczyć się nowych umiejętności, samodzielności i zaradności poprzez pracę w grupie.

Zakwaterowanie w Ośrodku Wypoczynkowym w Rowach, 700 m od morza, na terenie ogrodzonym i monitorowanym. Zakwaterowanie w pokojach 3-5 osobowych z łazienkami oraz balkonami.  Wyżywienie zawiera 4 posiłki dziennie: śniadanie i kolacja w formie bufetu szwedzkiego, obiad serwowany, podwieczorek wydawany przy obiedzie. Infrastruktura obiektu to 1 ha terenu zielonego z basenem odkrytym, kortem tenisowym, boiskiem do piłki plażowej, placem zabaw, duża drewniana altana, wypożyczalnia rowerów i gokartów, stołówka i miejsce na wieczorne ogniska i duży grill.

Cena: 1.690 zł/os.

Cena zawiera: przejazdy komfortowym autokarem, opłaty drogowe, opłaty parkingowe, podatek VAT, ubezpieczenie,  9 noclegów,  9 śniadań, 9 obiadów, 9 kolacji, opiekę ratownika, całodobową opiekę pielęgniarską, apteczkę pierwszej pomocy, korzystanie z infrastruktury ośrodka, sprzęt sportowy, 10-dniowy program prowadzony przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną

Atrakcyjny program fantastyczną przygodą każdego uczestnika kolonii!

W programie: Wizyty w Megalandii i w Parku Linowego, Całodniowa wycieczka survivalowa do Doliny Charlotty, Rejs statkiem, Wstęp do Aquaparku Panorama Morska i Domku w Szymbarku, Plażowanie, Konkursy, gry, zabawy, Karaoke, Dyskoteki, Ognisko z pieczeniem kiełbasek

Regulamin plików cookies

Scroll-top